Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Postup do III. třídy MUŽI "A" - 28.8.2009

 


PO OSMI LETECH KONEČNĚ POSTUP !!!

     Skončila jarní část fotbalových soutěží ročníku 2008/2009. Uplynulý ročník byl pro naše mužstva nejúspěšnějším v celé jeho dosavadní kariéře. Všechny naše týmy se v něm umístily na nejlepších příčkách od vstupu do mistrovských soutěží v rámci OFS Havlíčkův Brod v roce 2001.
     Naši nejmenší fotbalisté – starší přípravka obsadila v celkovém pořadí velmi pěkné 3. místo. Mužstvo našich dorostenců skončilo rovněž na velmi pěkném 2. místě. Mužstvo žáků vyhrálo svoji skupinu A a po uzávěrce tohoto vydání se utká o celkového vítěze žákovské kategorie. Utkání se bude hrát na hřišti v Mírovce a soupeřem našim žákům bude tým CHS Chotěboř „B“ - vítěz skupiny B.

     NEJVĚTŠÍM ÚSPĚCHEM je samozřejmě po osmi letech postup našeho A mužstvo. Od příštího ročníku budou naši muži hrát o soutěž výše, tedy III. třídu. K tomuto úspěchu jim blahopřejeme a věříme, že budou hrát důstojnou roli i ve vyšší třídě.
     Chtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se na úspěších našich mužstev podíleli. Samozřejmě v první řadě hráčům, kteří se o tyto výsledky zasloužili přímo na hřišti. Poděkování patří také trenérům, kteří je svou kvalitní prací k těmto výsledkům přivedli. V neposlední řadě patří poděkování i všem našim divákům, kteří přišli naše hráče povzbudit a tak pomohli k vytvoření té správné fotbalové atmosféry.

     S vámi všemi se budeme opět těšit na setkání na našem hřišti v novém ročníku 2009/2010 s fotbalovým pozdravem „ Fotbalu zdar a velkolosenickému zvlášť!“

sekretář fotbalového oddílu
Fotbalový oddíl

Hokejový oddíl

Tenisový oddíl

Kuželkářský oddíl

Oddíl stol. tenisu

Atletický oddíl


Zpět na hlavní stránku