Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Lyžařské závody - 22.1.2006

Textové pole:  
    

Dne 22.1.2006 pod Pierre De Coubertinovským heslem "Není důležité zvítězit, ale nezmrznout" pořádala TJ Velká Losenice své již tradiční lyžařské závody.

 
V tomto ročníku jsme zkusili změnit místo a celé klání jsme umístili do prostředí hřiště při základní škole ve Velké Losenici. Obrovský dík patří panu Tomáši Šimečkovi, na kterého bedrech bylo objednání sněžného skůtru a kompletní topologie všech tras s jejím návrhem a poté i realizací. Dle slov účastníků, byly úseky nejdelšího kola k nerozeznání od vysokohorských běžeckých tras.
Nejmenší účastníci absolvovali pouze nejmenší kolečko na stadionu, ale s přibývajícími roky se zvětšovala i vzdálenost do síle. Nejdelší trasa nakonec vedla až okolo rybárny k Brantům a nazpět.
Dohromady se zůčastnilo cca 60 závodníků, což je v tak mrazivém poledni jako bylo velice úspěšné /teploměr ukazoval -15°C/. Takže teplý čaj a párek zmizel jako mávnutím kouzelného proutku a po předání cen se všichni chvatně rozcházeli domů.
V příštím rioce se se všemi těšíme znovu na startu.

Díky tomu, že sněžný skůtr dojel až do Velké Losenice, tak nazpátek protáhl trasu na Račín - je možné po ní rekreačně jezdit, dokud ji vítr nezafouká.
 

Výsledková listina ve formátu PDF
Fotogalerie ...

Zpět na hlavní stránku