Konec podzimní části fotbalové sezony 2008/2009 - 14.11.2008

Skončila podzimní část fotbalové sezóny 2008/2009. Byla to doposud nejúspěšnější část fotbalového dění našich mužstev od zahájení a vstupu do mistrovských soutěží.
     Celkem nám hrají čtyři družstva, která dosáhla následujících výsledků: MUŽI „A“ jsou po polovině soutěže na 2. místě, a to pouze o skóre, mužstvo DOROSTU figuruje rovněž na 2. místě. Na 3. místě je mužstvo ŽÁKŮ a konečně na 2. místě je i naše mužstvo STARŠÍ PŘÍPRAVKY.

Na těchto výsledcích je vidět dobrá práce trenérů těchto mužstev i dobrý přístup samotných hráčů k jednotlivým utkáním. Věříme, že i za pomoci diváků, kteří jistě na jaře přijdou povzbudit naše hráče, udržíme toto dobré postavení v tabulce a pokusíme se ho samozřejmě ještě vylepšit a tak zdárně dokončit nejlepší fotbalovou sezónu od založení klubu v roce 2001.

VV FO TJ Velká Losenice chce touto cestou poděkovat všem za kvalitní práci v uplynulém období a popřát mnoho kvalitních výsledků v jarní části soutěže, hodně vstřelených a krásných gólů v sítích soupeře, málo zranění, hodně diváků a příznivců v hledišti.
     Toto poděkování patří také všem těm, kteří pracují pro náš klub, a nemůžeme je vidět na hřišti, ale jsou v jeho zázemí a bez nichž bychom si také neuměli fungování našeho fotbalového klubu vůbec představit. Ještě jednou všem děkujeme a těšíme se na jaře na našem hřišti opět nashledanou!

Sekretář FO TJ Velká Losenice

Fotbalový oddíl