Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Konec podzimní části fotbalové sezony 2008/2009 - 14.11.2008

 

     Skončila podzimní část fotbalové sezóny 2008/2009. Byla to doposud nejúspěšnější část fotbalového dění našich mužstev od zahájení a vstupu do mistrovských soutěží.
     Celkem nám hrají čtyři družstva, která dosáhla následujících výsledků: MUŽI „A“ jsou po polovině soutěže na 2. místě, a to pouze o skóre, mužstvo DOROSTU figuruje rovněž na 2. místě. Na 3. místě je mužstvo ŽÁKŮ a konečně na 2. místě je i naše mužstvo STARŠÍ PŘÍPRAVKY.

     Na těchto výsledcích je vidět dobrá práce trenérů těchto mužstev i dobrý přístup samotných hráčů k jednotlivým utkáním. Věříme, že i za pomoci diváků, kteří jistě na jaře přijdou povzbudit naše hráče, udržíme toto dobré postavení v tabulce a pokusíme se ho samozřejmě ještě vylepšit a tak zdárně dokončit nejlepší fotbalovou sezónu od založení klubu v roce 2001.

     VV FO TJ Velká Losenice chce touto cestou poděkovat všem za kvalitní práci v uplynulém období a popřát mnoho kvalitních výsledků v jarní části soutěže, hodně vstřelených a krásných gólů v sítích soupeře, málo zranění, hodně diváků a příznivců v hledišti.
     Toto poděkování patří také všem těm, kteří pracují pro náš klub, a nemůžeme je vidět na hřišti, ale jsou v jeho zázemí a bez nichž bychom si také neuměli fungování našeho fotbalového klubu vůbec představit. Ještě jednou všem děkujeme a těšíme se na jaře na našem hřišti opět nashledanou!

                                                                                            Sekretář FO TJ Velká Losenice

Fotbalový oddíl

Hokejový oddíl

Tenisový oddíl

Kuželkářský oddíl

Oddíl stol. tenisu

Atletický oddíl
 

Zpět na hlavní stránku