Historie TJ

Seznam členů

 Kontakty

Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

Fotbalové utkání TJ VELKÁ LOSENICE - VETERÁNI VEL. LOSENICE

V neděli 4.8.2001  od 15,30 hod. bylo na našem nově otevřeném fotbalovém hřišti sehráno přátelské exhibiční utkání mezi tými TJ Velká Losenice – mužstvem, které v tomto roce zahájí svou první sezónu ve IV.A třídě okresu Havlíčkův Brod a týmem „VETERÁNŮ“ Velké Losenice – hráčů nad 40 let. V týmu „VETERÁNŮ“ se mimo jiné objevili i tito hráči: Miloslav Černý, nový pan farář Daniel Kolář, František Tonar, František Havlíček, František Hromádka, Jan Čumpl, ing. Jan Souček, Josef Moravec, Milan Mach, Václav Špinar, Oldřich Pátek, Zdeněk Pospíchal, Milan Wasserbauer, Jindřich Niederle a další. Manažerem tohoto týmu a hlavním organizátorem celé akce byl p. František Zacha.

     Oba týmy pojaly utkání velmi prestižně, i když mělo jít o pouhou exhibici. Nasazení některých hráčů – „VETERÁNŮ“ bylo příkladné. Opět nešlo ani tak o výsledek utkání jak o to udělat něco pro své zdraví a zasportovat si. Zkusit si zahrát fotbal přímo na hřišti a přesvědčit se  o tom, že je to hra  krásná, přitažlivá, ale také fyzicky nesmírně náročná.

     Po utkání se všichni shodli na tom, že tato akce určitě nebude poslední. Musela se líbit nejenom hráčům na hřišti, ale i divákům, kteří také tentokrát přišli v hojném počtu.

Zpět na hlavní stránku