TJ Velká Losenice informuje 24.9.2003

Již třetím rokem se naší jednotě daří zvyšovat zájem o sport v obci. Důkazem toho je již 11 vzniklých sportovních oddílů se 155 členy. Mezi nejznámější oddíl patří fotbalisté , kteří se umístili na velmi dobrém druhém místě v okresní soutěži.
     Kromě dobrých fotbalových výsledků se nám daří i v jiných aktivitách. Pořádáme pro děti i dospělé již tradiční akce v programu „SPORTUJ S NÁMI“ jako jsou Lyžařské párkové závody, Zmrzlinové cyklistické závody, tenisový a volejbalový turnaj, Dětský den s TJ, Čertův běh přes Peperek atd.

Nejbližší sportovní akce v naší obci se uskuteční 27.9.2003, kdy TJ Velká Losenice spolu s TJ ŽĎAS pořádají tradiční „ČASOVKU DO VRCHU“. Start je v 10,00 hod u jídelny ZD. Zveme všechny příznivce cyklistiky, především mládež všech věkových kategorií.
    Dále dne 11.10.2003 ve 14,30 hod se bude konat již třetí ročník přespolního běhu „ČERTŮV BĚH PŘES PEPEREK“. Přijďte i vy si protáhnout své tělo krásnou přírodou. V cíli vás čekají zajímavé ceny a klobásky.
Od října začne trénovat oddíl stolních tenistů v novém víceúčelovém sportovním středisku U Pily, kam všechny vyznavače tohoto sportu srdečně zveme.

V současné době se dokončuje hřiště za KD. Toto hřiště bude volně přístupné pro všechny obyvatele naší obce. Na dostavbu tohoto hřiště naše TJ přispěla částkou 33 000,- Kč. Všechna sportoviště se provozují díky pomoci OÚ a brigádnickou činností členů TJ.

Rádi bychom vás všechny požádali o pomoc při dostavbě běžecké dráhy na školním hřišti. Informace u p. Baránka (566 666 233).
Veškeré aktuální informace a pozvánky na sportovní akce jsou mimo jiné zveřejňovány na internetových stránkách www.losenice.cz/tj.
Každý první pátek v měsíci jste všichni příznivci sportu zváni na veřejnou schůzi VV-TJ.