Tenisové kurty otevřeny

Po dlouhé době  jsme se dočkali otevření třech tenisových kurtů. Pro začátek rada obce stanovila podmínky, jak budou kurty využívány a cenu nájemného za jeden kurt.
     Děti z Velké Losenice a Pořežína do 15 let zdarma, vstup dětem do 10 let jen s doprovodem osoby starší 15 let. Členové TJ Velká Losenice  20,- Kč/hod, ostatní občané obce 50,- Kč/hod a cizí 60,- Kč/hod.
     Podmínkou pro vstup na kurty  pro všechny zájemce i děti je sportovní obuv s hladkou podrážkou bez podpatku (nevhodné a nepřípustné jsou dnes hodně prodávané sportovní boty s hrubou a členitou podrážkou).
     Kurty je možné si objednat u správce kurtů pana Zachy osobně nebo na telefon č. 0616/666177.
     Kurty budou předány řádně připravené a každý (cca 10 min) před uplynutím dohodnutého a zaplaceného času po sobě kurty upraví a předá znovu v řádném stavu. I děti, které nebudou platit si musí hrací dobu objednat a po ukončení hraní také stejným způsobem kurty upravit. Antukový povrch tenisových kurtů je náročný na řádnou údržbu a bude nutné abychom se všichni naučili kurty ošetřovat tak, aby nám sloužily po řadu let.
     Na kurtech  bude vyvěšen zpracovaný postup jak kurt po ukončení hraní ošetřit, rovněž ho bude mít k dispozici správce kurtů.
Věřím, že se nám všem tento sport zalíbí. Kurty jsou otevřeny a mějte, prosím strpení, než se postaví šatny, sprchy a WC. Klubovna by měla být postavena v příštím roce.