II. ples TJ Velká Losenice

TJ Velká Losenice pořádala 22.2.2003 svůj druhý ples. Se zkušenostmi z prvního ročníku již přípravy na ples probíhaly sice více koordinovaně, ovšem ve větším časovém presu. Jako minulý rok se objednal vynikající guláš, sekaná, alkohol, ale hlavně se oslovilo velké množství sponzorů do tomboly (obrazek1, obrazek2, obrazek3 )

Jako největší lákadlo byla první slosovatelná cena a tou bylo kolo. Jako druhá cena byl batoh značky HI-TEC a třetí byla tenisová raketa. (kompletní foto hlavních cen zde)
Vyvrcholením plesu bylo ve 24:00 střelba na branku, kdy i zde byly hodnotné ceny (foto zde)
Kdo se zůčastnil, určitě se skvěle bavil, pro ostatní zde mám fotogalerii z plesu. TJ se již těší na setkání s Vámi se všemi příští rok.

Fotografie z akce ...