Tenisový turnaj ve dvouhře - 15.7.2006

Textové pole:
     V sobotu 15.7.2006 se konal již tradiční turnaj v tenisové dvouhře neregistrovaných hráčů. V pořadí 6. ročník tohoto turnaje má další úspěch a tím je opět větší počet startujících tenistů. Oproti roku 2005 se jejich počet zvýšil o 12 na celkový počet 43 ve dvou kategoriích - veteráni nad 40 let a muži do 40 let.

Vzhledem k tomuto vysokému počtu nesměla organizace váznout a tak se po vylosování začaly v 8.30 hrát první zápasy. Počasí bylo výborné, kurty skvěle připravené a Kytličkovi se postarali o další nezbytné zázemí - občerstvení, šatny a sprchy.

Finále v kategorii mužů do 40 let se stihlo odehrát ještě v sobotu večer - vítězem se stal podruhé za sebou Jaroslav Mach ze Žďáru nad Sázavou, který obhájil loňské vítězství a finále v kategorii veteránu se odehrálo až v neděli dopoledne a vítězem se stal Stanislav Pochop z Přibyslavi.

Výsledková listina:
Kategorie muži do 40 let:

1. Jaroslav Mach - Žďár nad Sázavou
2. Milan Chalupa - Žďár nad Sázavou
3. Jiří Dítě - Žďár nad Sázavou

Kategorie veteráni:

1. Stanislav Pochop - Přibyslav
2. Lubomír Mazel - Nové Město na Moravě
3. Petr Kunstar - Přibyslav

Dne 9.9.2006 se bude konat 3. ročník turnaj v tenisové čtyřhře.

Fotogalerie z turnaje ...