Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Tenisový turnaj ve čtyřhře ve Velké Losenici - 18.9.2004

     Dne 18.9.2004 se na tenisových kurtech ve Velké Losenici ve sportovním areálu "U Kytličků" uskutečnil 1. ročník
tenisového turnaje mužů a veteránů ve čtyřhře.

     Přestože již začal podzim, tak nám počasí přálo a již od rána svítilo sluníčko a také kurty byly v dobrém stavu, přestože se již blíží konec letošní tenisové sezóny, a to již většinou bývá na kvalitě antukového povrchu znát.

     Jako obvykle byla kategorie mužů ohraničena věkem 40 let a ti co byli starší hráli veteránskou kategorii, která však měla letos velice kvalitní a vyrovnané účastníky. Účast byla velká a počet aktivních soutěžících se blížil padesáti.

     První tenisový nadšenci se začali sjíždět kolem osmé hodiny, v 8.30 proběhlo rozlosování a v 8.45 začaly první utkání na všech třech kurtech. Hrálo se tím systémem, že nejprve byly vytvořeny skupiny po 4 soutěžících. V rámci skupiny hrál každý s každým a ze skupiny postupovali vždy 2 nejlepší. Semifinále,čtvrtfinále a finále se hrálo potom již vyřazovacím způsobem na jeden vítězný set a pouze finále se hrálo na 2 vítězné sety.

     Ve veteránské kategorii nakonec po tvrdých bojích vyhráli místní členové tenisového klubu pan Vydra s panem Hahnem, když ve finále porazily přibyslavskou dvojici Němec/Culka ve dvou vyrovnaných setech.

     V kategorii mužů byla také konkurence velká a nakonec se ve finále utkali dva týmy z Přibyslavi. Z třísetové bitvy nakonec vítězně vyšli Zdeněk Slota/Marek Bednář, kteří přehráli dvojici Kerbr/Šmíd.

     Závěrem je nutno ještě říci, že všichni účastníci si pochvalovali zázemí turnaje a možnosti občerstvení, který sportovní areál "U Kytličků" nabízí a rádi se sem každoročně vrací, což je znát na počtu soutěžících. Dle jejich tvrzení se jedná o největší amatérské turnaje jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře v rámci žďárské okresu.

 

Výsledková listina:

kategorie muži:

1. místo - Zdeněk Slota/Marek Bednář (Přibyslav)
2. místo - Zdeněk Kerbr/Šmíd Miloslav (Přibyslav)
3. místo - Latislav Jiří/Čermák František (Vojnův Městec/Hlinsko)

 

kategorie veteráni:

1. místo - Michal Hahn/Leo Vydra (Velká Losenice)
2. místo - Radek Němec/Culka (Přibyslav)
3. místo - Pátek/Šandera Josef (Přibyslav/Nová Ves)

Fotografie z turnaje:

Zpět na hlavní stránku