Fotogalerie

Finance

Počítáno od 1.5.2003

Lyžařské párkové závody - 13.2.2005

V neděli 13.února odpoledne proběhly v díře u ČOV lyžařské párkové závody. Kdo se zúčastnil, určitě nelitoval. Párek z udírny byl vynikající, tratě byly upraveny skútrem, teplota mírně nad 0°C i sluníčko se na nás přišlo podívat. Kdo si s sebou nevzal lyže, mohl za sladkou odměnu alespoň postavit sněhuláka. Škoda jen, že závodníků přišlo tak málo!! Že bychom v Losenici vyhlásili závody v ležení na kanapi nebo vysedávání na zastávkách? Asi by účast byla větší.

TJ Velká Losenice v tento den pořádala lyžařské párkové závody. letos sněhu bylo opravdu dost, i když v sobotu byla obleva sněhu bylo tolik, že v neděli byla poznat jen podle rozbředlého sněhu cestou k čističce odpadních vod, kde se závod pořádal.
     Závod byl rozdělen do kategorií dle věku, a tak díky malé účasti stáli všichni na stupních vítězů. První odměna po každém závodě byl plný batoh cen "Tajemného horala", kdy kdo odjel, mohl si šáhnout pro jednu sladkou cenu dovnitř. I pro dospělou část závodníků se našla odměna a to zase na batohu.
     Trasy byly projeté sněžným skutrem, takže na jejich kvalitu si nikdo nemohl stěžovat a při posledním závodu v dospělé kategorii přišlo i na divácky atraktivní sjezd.
     V průběhu závodů se soutěžilo i ve stavbě nejkrásnějšího sněhuláka, kdy všichni byli poté po zásluze odměněni.
Na historických, i když pouze půjčených lyžích, závodil jeden závodník, kdy i pro něj se našla pěkná cena.
Pro všechny závodníky byl připravený na zahřátí teplý čaj a párek.

Pro všechny příznivce, které tento ročník zaujal jen noticka:
Příští rok se sejdeme na hřišti u školy ve Velké Losenici!!!!!!

VÝSLEDKOVÁ LISTINA:

Ročník                               Jméno                               Čas          Oddíl

99-2000      Chlapci:      1. Jan ŠKORPÍK                    0:59,26      Hamry n/S

95-96          Chlapci:      1. Tomáš ŠIMEČEK              2:48,6        V.Losenice                                                                        2. Filip NIEDERLE                3:01,8        V.Losenice

93-94          Chlapci:      1. Michal ROSICKÝ              6:04,4        V.Losenice

2. Zdenek POSPÍCHAL         6:40,1        V.Losenice

90-92          Chlapci:      1.Jan MAREK                        19:25,9      V.Losenice                                                                  2.Tomáš HROMÁDKA          20:29,8      V.Losenice

Dívky:         1.Lea ŠIMEČKOVÁ              20:14,8      V.Losenice

Junioři:                               1.Lukáš ŠTÍBAL                    17:57,0      V.Losenice

Juniorky:                            1.Radka ŠIMEČKOVÁ          18:42,1      V.Losenice                                                                        2.Michaela HROMÁDKOVÁ  19:49,4      V.Losenice

Muži:                                  1.Michal HOBZA                   26:20,8      V.Losenice

2.Jiří DOLEŽAL                    39:25,1      Žďár n/S

Veteráni:                            1.Miroslav HROMÁDKA       17:34,8      V.Losenice

2.Miloslav ČERNÝ                 20:35,3      V.Losenice

Veteránky:                         1.Marie PÁTKOVÁ                5:20,2        V.Losenice