Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Velikonoční turnaj v kuželkách - 26.3.2005

Textové pole:  
     TJ Velká Losenice informuje o proběhlém velikonočním turnaji v kuželkách, který proběhl v sobotu 26.3.2005 ve Sportovním areálu “U PILY“.

     Ráno od 9,00 hod., jako tradičně soutěžily děti 1.až 9.tříd základních škol. Házely 15 hodů na každé dráze,dohromady tedy 30 hodů.
     Účast dětí byla slabá,přišlo jich jenom 13, ale i za ty jsme vděční. Doufáme, že příští turnaj přiláká daleko více dětí, protože každý účastník našeho turnaje dostane sladkou odměnu a nezáleží na tom, jestli je první nebo poslední, ale jde o to, zkusit si hodit párkrát koulí do kuželek a čekat kolik jich spadne.

     Po obědě ve 13,30 nastoupili junioři a dospělí, kteří už házeli 20 hodů na každé dráze.Jako první nastoupila pouze 2 děvčata za juniory, chlapci v této kategorii chyběli. Poté následovaly ženy, kde byly 4 závodnice  a naposledy si to mezi sebou rozdali muži, kterých bylo 18.

     Potěšila nás i účast přespolních, kteří si s námi přijeli poměřit síly. Průběh turnaje byl, až do konce posledních hodů otevřený, protože všichni závodníci si nejprve odházeli hody na jedné a poté na druhé dráze. Mezi prvními místy rozhodovalo opravdu jen pár bodů a tím se stal turnaj velmi napínavý. Závěrem bych chtěl poděkovat všem účastníkům, kteří přišli a dokázali, že není důležité zvítězit, ale zúčastnit se.

Výsledková listina ve formátu XLS
Fotogalerie ...

Zpět na hlavní stránku