Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Dětský den s TJ Velká Losenice - 14.6.2009


     Den dětí 14. 6. 2009 přilákal i letos na fotbalové hřiště velké množství dětí a rodičů. Na start se dostavilo 105 registrovaných dětských účastníků!!! Navíc jsme zaznamenali zvýšenou účast i nejmenších dětí, pro které byly připraveny dvě disciplíny bez registrace (stříhání bonbónů a možnost výroby krásných čelenek).

     Tak jako minule i letos, putovní kartičky, 12 disciplín, děti plnící úkoly a sladká odměna za každý splněný úkol. Novinkou letošního ročníku byla výpomoc SDH Velká Losenice a prezentace jejich sboru na čtyřech stanovištích, kde děti zaujala zejména disciplína stříkání „džberovkou“ na plechovky.

     Díky krásnému počasí bylo možné vychutnávat si atrakce v suchu a se sluncem za doprovodu příjemné hudby. Došlo i na párek v rohlíku a klobásky z udírny. Děkujeme všem pořadatelům z řad TJ i SDH, kteří se podíleli na pořádání dětského dne a připravili výborné prostředí pro krásný zážitek dětí. Doufejme, že se všem účastníkům den dětí líbil a budeme se těšit na viděnou u dalších akcí TJ Velká Losenice.

Výbor TJ Velká Losenice

Zpět na hlavní stránku