TJ Velká Losenice připravila dětský den - 1.6.2002

Již druhý rok  pořádá TJ sportovní akce pro děti v různých disciplínách. Naposledy v rámci dne dětí pořádala akci s názvem Den dětí pod Peperkem. V sobotu odpoledne se u Černého kříže sešlo cca 70 dětí a jejich rodičů, kteří jednotlivě i společně probíhali předem vytyčenou trasu.
    Trať se skládala z disciplín náročných i jednodušších např. skoky v pytlích, běh přes překážky, střelba ze vzduchovky a házení granátem. Všichni zúčastnění dostali kopec sladkostí a vlastnoručně si opekli nad ohněm párek.

Tři týdny před dětským dnem se uskutečnily již druhé závody na kolečkových bruslích a jízda zručnosti na kolech. Zde byla účast nižší okolo 25 dětí, což je velká škoda. Závodilo se na uzavřené trati od jídelny ZD ke hřbitovu a nazpátek. V některých věkových kategoriích byly k vidění napínavé dojezdy, k dramatu se strhlo v kategorii 2+3 třída, kde o prvním a druhém místu mezi Roseckým V. a Hromádkou T. musela rozhodovat „cílová kamera“ .

K výsledkům kolečkové brusle:
Předškoláci
1.Zástěrová V.,2. Šimeček T.

2.+3.třída
1.Rosecký V.,2.Hromádka T.,3.Pospíchal Z.,4.Mach M.

4.+5.třída
1.Šimečková L.,2.Bratršovská P,.3.Veselá M.
1.Marek J.,2.Sobotka J.,3.Mach F.

6.+7.třída
1.Vítek D.

8.+9. třída
1.Novotná L.

do 20 let
1.Jonáková M.,2.Rosecká R.,3.Tonarová V.

Víceméně pro pobavení byla jízda zručnosti, kdy děti projížděly slalomem, převážely kelímek s vodou mezi dvěma stanovišti a jezdily přes houpačku. Sčítal se jak čas, tak provedení úkonů na trase.
     Obě akce se uskutečnily za pěkného počasí a s velmi dobrou náladou účastníků a proto věříme, že i na další akci, která se uskuteční 22. června na koloběžkách, tříkolkách a kolech přijde hojná účast závodníků i diváků. Zkuste i vy udělat něco pro své zdraví, těší se na Vás TJ Velká Losenice.

zpět na hlavní stránku      zpět na archív akcí