Fotogalerie

Finance

Počítáno od 1.5.2003

Cyklistické zmrzlinové závody - 15.6.2003

TJ Velká Losenice uspořádala mezi vydáními novinek dvě akce. První byla 1.6.2003 na hřišti za školou a nesla se v duchu dětského dne. Ač počasí ten den nepřálo, na závody se naštěstí vyčasilo a zasvítilo i sluníčko. Pro děti byla připravená trasa se 7 stanovišti, kterou museli uběhnout na čas a zároveň získat co nejvíce bodů. Soutěžilo se ve slalomu s míčem, v chůzi na chůdách, ve střelbě i v hodu granátem. Pro naše nejmenší byla trať zkrácena na 3 disciplíny se závěrečnou brankou plnou sladkostí. Závěrečnou proluku při počítání výsledků vyplnil koncert na živo přímo na fotbalové ploše. Kdo se zůčastnil, dostal možnost opéci si párek a nejlepší i sladké ceny v závěrečném vyhlášení vítězů.

Druhá akce se se uskutečnila 15.6.2003 a byly to Zmrzlinové cyklistické závody. Zúčastnilo se 70 soutěžících převážně z Velké Losenice a těm hlavně patří dík, že i v parném dni neváhali a závodů se zúčastnili. Trasa byla jako minulý rok, jelo se dle kategorií od pošty k ZD, ke hřbitovu, k Novému rybníku, na Branty a nejtěžší trasa se jela ještě navíc po Brantech okolo čističky k Pořežínu a zpět.
         Díky velkému počtu účastníků museli jet některé kategorie díky hromadným startům i odděleně nadvakrát. Vítězům patřila zmrzlinová odměna a napínavých soubojů o umístění se závěrečným finišem k cíli se našla celá řada ve všech věkových kategoriích.
         Z dalších aktivit by se měl v srpnu konat tenisový turnaj a v případě zájmu i volejbalový a nohejbalový turnaj.