Tenisový turnaj ve čtyrhře - 9.9.2006

V sobotu 9.9.2006 proběhl 3. ročník turnaje v tenisové čtyřhře neregistrovaných hráčů. Počet účastníků se opět vyšplhal k padesáti hráčůmTextové pole:
, kteří hráli ve dvou kategoriích - muži do 40 let a veteráni nad 40 let. Počasí se vydařilo, takže úspěšnému dalšímu ročníku turnaje nestálo nic v cestě.

Kolem 8.00 začalo nahlašování hráčů, v 8.30 proběhlo rozlosování v jednotlivých kategoriích a ihned se začalo hrát na všech třech dvorcích. Perličkou turnaje byla účast jediné smíšené dvojice turnaje - manželů Blažkových z Vepřové, kteří se nakonec stali překvapením turnaje a v kategorii do 40 let obsadili velice pěkné 4. místo.

Finálové zápasy se stačily odehrát ještě v sobotu a vítězi se stala v kategorii do 40 let dvojice Filip/Rybíšar a v kategorii veteránů zvítězili bratři Pochopové z Přibyslavi.

Výsledková listina:
kategorie muži do 40 let:
1. Filip/Rybíšar - Chrudim/Karlovy Vary
2. Dítě/Zelený - oba Žďár nad Sázavou
3. Škarvada/Koten - oba Vojnův Městec

kategorie veteráni nad 40 let:
1. Pochop/Pochop - oba Přibyslav
2. Prokop/Křeček - oba Žďár nad Sázavou