2. ročník tenisového turnaje ve čtyřhře - 17.9.2005

Textové pole:
     Po roce se opět uskutečnil v sobotu 17. září 2. ročník tenisového turnaje ve čtyřhře neregistrovaných hráčů. Počasí nám sice nepřálo tak jako v minulém roce, ale i tak se sjelo z širokého okolí více než 30 hráčů, takže v kategorii mužů do 40 let hrálo 12 týmu a ve veteránské kategorii 5 týmů.

Rozlosování turnaje proběhlo v 8.30 a v devět hodin se začaly hrát první zápasy a kolem 16.00 již byly dohrány obě kategorie, a tak se mohlo přistoupit k vyhlášení vítězů. Ve veteránské kategorii obhájil svoje prvenství z minulého roku domácí tým Michal HAHN/ Leopold VYDRA. Jejich radost však trochu zkalila prohra nad týmem z Přibyslavi Stanislav POCHOP/ Stanislav CULKA, kteří nakonec skončili na 3. místě.

V kategorii mužů do 40 let obsadila první místo dvojice z Chotěboře Martin KUBÁT/ Pavel SOUČEK.

Výsledková listina:

Kategorie muži do 40 let:

1. Martin KUBÁT (1977)/ Pavel SOUČEK(1976) – oba CHOTĚBOŘ
  2. František TONAR (1975)/ Petr PELIKÁN (1974) – Velká Losenice/Žďár nad Sázavou
  3. Jiří LATISLAV (1956)/ Luděk PUCHÝŘ (1972) – oba HLINSKO

Kategorie veteráni nad 40 let:

1. Michal HAHN/ Leopold VYDRA – oba Velká Losenice
  2. Karel PETROŠ/ Josef TROJAN – oba Žďár nad Sázavou