Historie TJ Sport. oddíly

  Seznam členů

 Kontakty

 Sportovní akce

Sportoviště

 Fotogalerie

Finance

      

      

      Počítáno od 1.5.2003

Čertův běh přes Peperek - 8.10.2006

Textové pole:  
 

A příští rok se čert už určitě ukáže..............................
 
     Za nádherného počasí se konal již 6. ročník tohoto závodu, který tvoří vždy na podzim tečku za většími akcemi daného roku.
     Slunce, teplo, nedělní odpoledne a blízkost lokality Pod Peperkem snad zapříčinilo, že nejvíce účastníků bylo právě těch nejmenších předškolních a školních dětí. Ti měli svou trať po louce u hlavního startu, kde mohli být bedlivě střeženi svými rodiči, kterých přišlo opravdu hodně.
     Kdo běžel, měl nárok na opečený párek, teplý čaj a samozřejmě ceny a diplom za umístění. Jako vyvrcholení běžeckých disciplín přišel běh na nejdelší trať pro juniorky,muže a veterány. Na trat se postavilo i štětě "Conny" s číslem 26, spolu se svým pánem.

     Trať byla opravdu hezká, mohu potvrdit, nechal jsme se letos také zlákat k běhu. Stoupání do Peperku nejřív lákalo na pohodový výběh po široké cestě, ale závěrečné metry k Čertově kamenu už byly opravdu pro silné nohy, /nechápu, že to mohl někdo i běžet :-)/. Cesta od poledního bodu převýšení se už pěkně svažovala, i když běh dolů okolo Bambouchu se náročností mohl rovnat stoupání a polední kopeček byl už pouze k háječku a pak cílové rovina. O tom, že doběhli všichni a v jakém stavu hovoří názorně fotky.

Co pochválit nejvíce?
- určitě teplý čaj od p. Baránkové - byl opravdu vynikající
- čokoládové ceny - opravdu velký záběr na udržení štíhlé linie :-)
- a hlavně všechny Ty, ktěří došli a dovedli své děti na běžecké závody.......

Takže nezbývá než říci - příští rok na 7. ročníku běhu NASHLEDANOU

Výsledky v PDF ...
Fotogalerie ...

Zpět na hlavní stránku